Co je tady nového:  
8.12.2009  Gov't Mule natočili letos moc pěknou desku - By A Thread, doporučuju.  
24.8.2009 Chachá, hned na úvod krásnej a veselej videoklip na téma "kabely". O muzikantským nadhledu nemluvě. Kde? Tady: http://www.chickenfoot.us/
 
 
4.4.2009 Přidám jeden nový tip: http://www.philipsayce.com/ a ani to nebudu příliš komentovat. Je to hodně výživný :o)
 
 
18.3.2009 Úplně náhodou se mi dostalo do ruky album Bloodline mě úplně neznámé stejnojmenné formace. Z roku 1994. Dobrý. Moc dobrý! Vyjasnil to pohled do bookletu. Na kytaru tam mastí a výrazně se autorsky podílí mladičkej Joe Bonamassa , album produkoval a na kytaru občas hostuje Warren Haynes. Basista Berry Oakley Jr. je potomek basisty z Allman Brothers a i ostatní týpci z týhle kapely majíí velice zajímavé tatínky. Mrkněte se :o)  No bodejť by to pak nebylo dobrý! Vřele doporučuju, spolu s Bonamassovou letošní deskou The Ballad Of John Henry.
Tady je pár fotek ze Studený, pravidelný štace
Joe Carnation bandu - http://foto.zombux.net/archiv/2009/03/pages/index001.html
 
 
14.2.2009 Asi jste si všimli, ze se web přesunul na jiný hosting. Původní Sweb, byť zdaleka nebyl úplně zadarmo, sem fláknul tak obrovskou reklamu, že moc místa na původní web nezbylo. A odstranění této reklamní plachty podmiňuje platbou o dost vyšší, než je nový hosting. Tak se mějte krásně.
 
 
4.1.2009 Tak je to opět za náma, tenhle rok jsem nedopustil téměř žádnej obvyklej trik od bližního... Slovo téměř je tam proto, že člověk se pořád učí. Na Mirka Dušína dnes už opravdu narazíte těžko :o) Jak přiléhavě pojmenovat "profesionální svini" nebo "parazita" ještě hledám.
Ale zvesela, Joe Carnation pokračuje v ožívání, možná dojde i na nějaký to hraní v Praze nebo poblíž, zatím jezdíme pořád někam daleko. Projekt Jezz guitars funguje pěkně samospádem, tolik jídla před, při a po hraní jsem neviděl za celou svojí kariéru nikdy :o) To potěší zejména hudebníky, kteří jídlo mají v žebříčku priorit až někde hodně daleko za složenkama a vůbec takovejma těma nákladama. Situaci v projektu maličko komplikuje fakt, že obsahuje hned dva členy, kteří .... jak to co nejlíp popsat...., no, "nepřetržitě hovoří" Každý jednotlivě je schopen člověku vymluvit díru do hlavy a když si sednou pohromadě, neanihilují se vzájemně, nýbrž nerušeně a hlasitě hovoří oba. Sedět uprostřed není snadný :o) No, a pokud chcete buď sdělit nějakou důležitou informaci, nebo jí i jen zachytit, vyžaduje to mimořádné úsilí a mnohdy se to ani nepodaří. Ale to je celosvětovej trend, že planetu nakonec zavalí a udusíí data!
 
 
10.11.2008 Poklidně si tady vydělávám na složenky a trochu jídla a pití a Gov't Mule mi to pěkně zpestřujou. Letos můj objev č.1!  Ostatně, kytarista a zpěvák Warren Haynes hraje už nějakej čas s Allman Brothers bandem, to je sakramentsky kvalitní škola.
Projekt Jezz guitars chystá letos ještě dvě vystoupení, i Joe Carnation částečně ožívá, tak je pořád co dělat.
 
 
18.10.2008 No dobrá! tak tady!
 
 
17.10.2008 Náhodně příchozím nemůžu udělat nic jinýho, než vřele doporučit kapelu Gov't Mule , je to morda, ale hledejte sami, odkaz funkční tentokrát už nebude!!!
 
 
15.10.2008 tady je pár fotek z natáčení "žižkovské hymny" pro Řev Bořivojky u mě doma ve "studiu":

 

 
17.8.2008   Tady je pár obrázků z povedenýho koncertíku na Vysočině:

 

 
8.8.2008 Ještě pěknější datum. A nějaký videa z akce jsou tady http://www.youtube.com/watch?v=vL9rpNv1Qdc&feature=related&resnum=3
 tady
http://www.youtube.com/watch?v=G4ao_0k5S24
a tady
http://www.youtube.com/watch?v=qOVPboaNMgo&feature=related


 

 
8.7.2008 To je pěkný datum. V sobotu jsem si po delším čase zahrál s Joem Karafiátem a bylo to príma. Pár fotek je tady:


 

 
15.4.2008 Po delší době se ozývám s novinkou, docela náhodou jsem narazil téměř "v sousedství" na potenciální spolupracovníky. Už jsme spolu leccos probrali a vypili a aby nezůstalo jen u těch řečí, udělali jsme takovou kombinaci jamsession a zkoušky aparátu pod pracovním názvem Jezz guitars. Velmi veselá atmosféra je zachycena na fotogalerii, ale tady:

Do stálých projektů to, alespoň zatím, nezařazuju. A že svět je malej, je na fotkách za bubny zachycen taky Prase ::o)
 

 
3.4.2008 Tak bohužel, kapela se rozpadla 2 hodiny před prvním koncertem a nadále v této sestavě pokračovat nebude. Ale s kytaristou Majem chystáme cosi jiného, ovšem až od června.
 
 
25.2.2008 Už je to tak, přijal jsem nabídku hrát v další kapele, a to Deliqent. Na webu je ještě původní stav, zatím veškerý čas věnujeme repertoáru a na aktualizaci dojde později. Ale rachot to bude hodně velikej!!!
 
 
8.2.2008 Mám spoustu práce okolo kvůli složenkám, nicméně pohled na tenhle web mě nutí s tím něco udělat. Koncepce a nápad už je, tentokrát je to jen o volným času. A teď jsem se definitivně dozvěděl název mého nejmilejšího alba od  Uriah Heep; je to Demons and Wizards!!!  Toto album se kdysi výrazně podílelo na mém rozhodnutí zahodit kytaru a začít hrát na BASU!!
 
 
15.1.2008 Tak mě opustila ladička. BOSS TU-12H. No, představte si to, po 26 letech přestala fungovat. Novou už asi shánět nebudu, levný jsou nanic a nová od Bosse by mě přežila. Pokud teda firma po celou tu dobu udržela kvalitu. 
 
 
31.12.2007 - 1.1.2008 Po delší době přelom roku a "Vánoční zmatky" proběhly a nenechal jsem si při tom od nikoho nasrat na hlavu. Je to samozřejmě daný výrazně sníženou komunikativností a maximálně sníženou, dá se říct úplně nepatrnou důvěřivostí k lidem. Zejména k těm, kteří se tvářej jako lidumilové. Ale co, i tak se dá žít.
Z hudební oblasti mám nový obrovský objev "mladé bluesové scény", je to
Lance Lopez!! Úžasně dravej kytarovej projev, úcta ke kořenům a zároveň dost moderní burácivá rytmika. Mezi moje favority patří zejména "El Paso Sugar", je na Myspace k nalezení. Tak takhle jo!!!
 
 
3.9.2007 V pátek 31.8.2007 jsem byl kousek od Valmezu u přehrady v Bystřičce na krásný akci "Konec sezóny aneb za deset 22. už nejede nic". Jel jsem tam vysloveně na blind s tím, že když nikoho jinýho, tak tam budu znát Svíťu, kterej teď hraje s Vlastou Redlem. No, ožrali jsme se tam krásně, bohužel mě nezbyly síly na závěrečnej jamsession, přesto mi po akci zůstal krásnej pocit. Protože Vlasta si mě nejen dobře pamatoval, ale řek větu, kterou asi občas použiju "... ty jsi hrával s tím Zimmermannem. To máš velice dobré, můžeš říkat, že jsi hrál s Dylanem, to může málokdo" :o)
 
 
28.8.2007 Já se musím o tohle podělit. Po strašně dlouhý době řvu smíchy a nemůžu přestat. To je dokonalej nadhled nad sebou. ten člověk patří mezi absolutní světovou špičku, tady v Čechách na něj přišlo v dubnu asi 250 lidí, a on se pořád šklebí a s hubou od ucha k uchu hraje. A ještě si vyrobí takovouhle fotogalerii  http://www.paulgilbert.com/Photoshop.html . Zejména povedný jsou: Ta kapela v sombrérech, miss, kosmonauti, všechny zdravicí fotky s prominenty a ABBA. Pořád tam nacházím něco novýho.
Né jako tady!!!!! :o)
 
 
19.5.2007 Internet je všemocný. Co se tu dá všechno najít.... Kdo se chce trochu pobavit, tady http://www.youtube.com/watch?v=NJqXH5tuu9g  . Jó, to byly časy....
 
 
 8.5.2007 Docela nedávno jsem tu svojí mizernou existenci chtěl ukončit a vzít si sebou na cestu jednoho velikýho nepřítele.... ale zastavil mě kamarád... A tak hrajeme dál...
 
 
18.4.2007 Svět asi opravdu přestává být vhodný místo pro život, ale víte někdo o něčem lepším? Já ne, tak to tady budu muset ještě nějakej čas vydržet.
 
 
24.3.2007 Tak se zase hlásím, o rok starší... Nic divokýho se nedělo, především mi jako hlavní narozeninový dar ruplo těsnění pod hlavou (u motoru auta!!!), čili jsem opěšalý a mám víc času na práci na webu. Design se pomalu a průběžně mění, to si jistě všimnete. Ještě to není definitivní, to ostatně nebude nikdy. Zatím pěkný den přeju všem,. co si to zasloužej :o)
 
 
5.2.2007 Jen se připomínám, že žiju. Sice vůbec ne snadno, ale na životě je hezký to, že když se něco hodně posere, tak se třeba (i když to zdaleka není pravidlo) něco, co bylo dlouho posraný, zase výrazně zlepší. Na webu pořád dělám, ale času na blbosti je opravdu málo a těch chvilek je málo. Loket mám opíchanej a snad bude fungovat dál, jak má. Zatím se mějte fajn, já tady dělám průvan jen v sekci koncerty.
 
 
24.12.2006 Letos to opravdu nebude, ale slibuju tady veřejně, že makám designu webu a že bude o hodně světlejší. Důvody se najdou. Jak povídal kdysi pan Špidla, "rezervy jsou" :o)) Všem, co sem vlezou, přeju krásnej život a hodně zdraví.
 
 
4.12.2006 Hlásím se opět z nouzového připojení, protože jsem společnosti O2, čili převlečenýmu Teleconu vyhlásil další, už poslední válku. Mám to pomalý, ale pracuju na výrazné změně designu. Letos to asi už nestihnu, i když nevím, co bude, až tady zapadnu sněhem, Třeba bude času až až.
 
 
11.10.2006 Jen se v rychlosti připomínám, že žiju, jsem stále bez internetu, stále jsem znovu a znovu překvapován, jak rychle mi letos ubejvají kamarádi a mám dost práce, abych se tu udržel. Ale krajina a lidi jsou tu úžasný, jak povídal tuhle Pepa Lábus, hodně to tady hází. Zatím se loučím, až budu připojen, budu méně srtučný.
 
12.7.2006 Stěhování do vsi se uskuteční pravděpodobně na přelomu července a srpna, čili web zatím ponechám v tomto designu. Je proto víc důvodů, tak proč to s optimismem nějak přehánět, že?
 
23.6.2006 Celkem nic nového se neděje, nejaktivněji se v současnosti projevuje SEB, to ale v červenci poleví. Koncerty s Cpt. Dennis byly zrušeny ze zdravotních důvodů, VHR je v období dovolených. Až se něco začne dít, ozvu se.
 
 
12.6.2006 Nemohu si pomoci a musím do toho optimismu posledních dnů nakapat trochu jedu. A kde jinde, než tady, abych nekazil optimistický vzhled stánek SEB. Tam jsem popsal většinu pozitivních zážitků z posledních dní, ale teď zveřejním myšlenku, která mě radost neudělala. Po cestě zpět z krásného víkendu jsme se stavěli v obci Zásmuky na zasloužený oběd. Snídaně na letišti byla nesmírně bohatá, ale jakožto rockoví hudebníci nejsme zvyklí jíst mnoho najednou a teplotní podmínky nám neumožnily vzít si tu obří obloženou mísu sebou. Malý oběd byl tedy nutný. Jídlo bylo velmi dobré, obsluha příjemná a milá, tak kde je problém?  V hudební kulise!! Po příchodu jsme zaregistrovali, že se z beden v hospodě line tvorba kapely Divokej Bill a tím to pro nás skončilo. To, že se pak ozval Děda Mládek illegal band, nás sice nepotěšilo, ale ani nevzbudilo negativní emoce, protože už to tak na světě je. Ale to, že jedna jediná skladba tohoto sdružení byla pouštěna stále dokola nějakým poblázněným automatem,  nás rozhodilo dost. Při desáté repríze už mě osobně hodně cukalo levý oko. Ale byli jsme jediní, komu to vadilo. Byť byla hospoda obsazena jen málo a nedá se z toho globálně kulturně odsoudit celé lidstvo, je to na pováženou. Výkřiky typu " nešlo by to přepnout?"  se týkaly obrazu velkoplošné televize, kde byl bez zvuku k vidění dojezd Velké ceny formule 1 v Silverstone a dav se dožadoval fotbalu. Hudba byla pro všechny přítomné hluk stejného charakteru, jako hluk ze silnice, hluk z kuchyně, hluk z blízké stavby, hluk z leteckého provozu, prostě hluk, který je všudypřítomný, ruší, ale už ho nikdo nevnímá. Pro hudebníky, kteří to myslí vážně, je to dost znepokojivé.
 
 
2.6.2006 A aby to bylo tak nějak vyvážený, tak mám zase dost pomalý prozatímní připojení. Znova prosím o strpení, počítám, že v polovině července už budu zase normálně bydlet a uklidněn nádherným výhledem na pastviny a přírodním tichem se pustím do inovace pohřebního vzhledu tohoto webu.
 
 
19.5.2006 Jednotně na všechny tři weby, který mám pod kontrolou, musím oznámit v novinkách, že mám úplně novou mašinu, rychlejší než myšlenka a musím se s ní trochu sžít. Stěhování na venkov se nijak neurychlilo, na rozdíl od stěhování z bytu. To šlo takovým fofrem, že končím tento týden. Nějakej čas budu řešit mobilní připojení a tudíž nebudu živě reagovat na Vaše hojné přístupy na tyto weby. Mějte prosím strpení, jak jen to půjde, hned se zase ozvu.
Pepíček, webmástr 2 a vůbec já……..
 
 
7.5.2006  Byl to boj, ale už jsem do galerie šoupnul balíček obrázků s VHR. ještě mi nefunguje mrška odkaz zpátky na galerii, ale já na to přijdu.
 
27.4.2006  Tak. Koncerty s VHR se docela daří, už jsou v jednání další. Já po brigádě v pekárně snad dostanu nějaký peníze a mohl bych se zase jednou pořádně najíst. S Dennisem jsme diskutovali o možnosti, jak snadno může český hudebník dostat kurděje a došli jsme k závěru, že velmi snadno :o))  Při tom složení stravy......
Ono říci, že děláme hudbu pro svojí obživu, je dost nepřesný. Ale třeba by se toho dalo využít v dietologii, nebo jak se ty spousty vědeckejch teorií o hubnutí jmenujou. Přitom je to tak jednoduchý. Stačí nežrat a je to.
Jo, a brzičko tu budou fotky s tou novou kapelou.
 
 
15.4.2006 V dohledný době se budu stěhovat, trochu to tu zanedbávám, venku je krásně, tak co bych dřepěl u mašiny. Zkoušíme s Van Halen revivalem, v úterý premiéra. Pak se uvidí.
 
4.4.2006 Choroba ustoupila snad definitvně, tady je nový web kapely Van  Halen revival, kdyby to někoho zajímalo: http://vhrevival.eu/
 
29.3.2006 Tak aby nebyly řeči, že nic, tak jsem přidal do diskografie novinku SEB, a tou je nové živé album. Je to připomínka existence souboru před natáčením dalšího studiového alba, protože nikdo netuší, jak dlouho to bude trvat.
 
 
24.3.2006 Moc novinek tu nepřibude, jednak se pořád tluču s přiblbou chorobou a zánětem v zubu, jednak toho mám obrovskou fůru na učení a taky čekám na nápad k zahájení prací na novým webu, tak tady to samozřejmě vázne. To už se povídalo o kovářích, jak si hledí obutí svejch tahounů. A navíc jsem tu zatím, krom pana Poláčka,  nezaregistroval nijaké bouřlivé ohlasy, tak si říkám, na co to vlastně všechno dělám. Ale to nic. Jaro je tu a zuby bolet přestanou, tak do toho!
 
10.3.2006 Už!
 
8.3.2006 Byl jsem chorobou zadržen v tvůrčím rozletu, ale už se zase dávám dohromady. Z nového webu zbývá už jen scriptík na obrázky a bude to. Ze strany odborného dozoru mě byl vytknut pochmurný ráz, cituji "je to celý jakoby zavřený v kleci", ale já si v současným stavu nějak nemůžu pomoct, když se tak cítím. Případnou  změnu mého rozpoložení jistě vyjádřím veselejším nápadem.
A hlavně se zbavím toho nesmyslnýho odkazu v Googlu a podobnejch vyhledávacích mašin, co myslej ještě míň než já, kterej naváděl na nefukční horní rámec stránek, odkud se nedá nikam dostat. To mi kazilo pověst. 
Tak už brzo.

 
4.3.2006 Pracuji usilovně na novém designu tohoto webu. V brzké se dočkáte překvapení.
 
22.2 Ukončena spolupráce s Jakubem Nohou, vyškrtnuty koncerty a vstup do kapely nové. Viz info.
 
 
12.2.2006 Opraveny nefunkční odkazy v sekci ukázky - Carnation - demo 2002. Taky nikdo nic neřekne, zkontroluju to celý.
 
 
5.2.2006 v sekci koncerty doplněno několik termínů s Nohabandem. Jinak největší ruch by se měl odehrávat v diskusní knize a je to na VÁS. Já zase tolik novinek nemám, abych sem psal každej tejden něco převratnýho.
 
 
27.1.2006 pouze přibyl jeden koncert v únoru s Nohabandem. Foto z velekoncertu v baráčnický Rychtě na oslavě patnáctých až šestnáctých narozenin Třetích zubů (historikové nejsou jednotni) vyvěsím hned, jak se ke mě něco dostane. Já fotil fotografy a dav, čili to tu nemá místo :o)
 
 
 
19.1.2006 dodány ukázky z jediného zaznamenaného koncertu Pokaždý jinak v plné sestavě.  Zvuková kvalita je nízká, také proto, že jsem skladby zařadil celé. Vzhledem ke košatým a značně komplikovaným aranžmá bych nevěděl, kterou část vybrat :o) Nojo, byli jsme mladý a pitomý.  Teď už nejsme mladý
Dále jsem uspořádal fotogalerii do sekcí, protože né každý má připojení 12MB dovnitř a já ty kletby a skřípění zubů při natahování zhruba 65 fotek najednou vysloveně vnímal až slyšel. Teď to bude o trochu lepší.
 

 
18.1.2006 dodány ukázky z produkce RŠ Bandu.Doplněna galerie.